Poprzez cennik hurtowy na Allegro, możesz przyciągnąć duże zamówienie.
Allegro we wrześniu 2020 roku, udostępniło możliwość dodawania Cennika hurtowego do swoich ofert na Allegro SPRAWDŹ. Wielu sprzedających przyjęło tą możliwość dość sceptycznie. Wśród sprzedających od lat krąży przekonanie, że prowizje od sprzedaży są zbyt wysokie, więc jak tu jeszcze oferować cennik hurtowy. Klient biznesowy jest bogatszy i wydaje kilkakrotnie więcej niż zwykły konsument.  


Przeciętny konsument kupuje 1 sztukę, czasem zdarza się, że kupi 2 sztuki, rzadziej zanotujemy sprzedaż 3 sztuki i więcej.

Z firmami jest inaczej, ponieważ są bogatsze od konsumenta i stać ją na zakup. Należy pamiętać, że w firmach jest dużo więcej osób niż w przeciętnej rodzinie, dlatego należy się liczyć z możliwością zakupu większej ilości - hurtowej. 


Na koniec września 2020 r. Główny Urząd Statystyczny szacował liczbę podmiotów prowadzących działalność gospodarczą na 4 106 708.Dropshipping Allegro
30% Firm w Polsce przynajmniej raz w roku kupuje na AllegroJeżeli trafi się na większą firmę, zakup może być naprawdę duży. Żeby zachęcić taką firmę do zakupu, należy przygotować Cennik hurtowy. Cennik nie musisz przypisywać do wszystkich aukcji, sam możesz zdecydować do jakich aukcji ma obowiązywać. Cenników możesz mieć kilka i nazwać je według własnego uznania oraz zastosować je do różnych produktów. 

Cenniki hurtowe będą widoczne i dostępne jedynie dla klientów kupujących na kontach firma.

W Cennikach hurtowych sam ustalasz, ile sztuk produktów musi kupić firma, aby otrzymać konkretny rabat procentowy. Sam określasz progi zniżek rabatowych w swoim cenniku hurtowym - im więcej sztuk towaru kupi klient biznesowy - firma, tym wyższy rabat może od Ciebie otrzymać.


Zobacz, jak dodać cenniki hurtowe do swoich ofert na Allegro?


Pamiętaj, jeżeli chcesz żeby Twoje aukcje były pokazywane w Allegro Biznes, jednym z czynników jest udostępnienie cennika hurtowego.Zobacz jeszcze więcej ciekawych i ładnych zegarków, jakie ofruje nasza hurtownia zegarków
Hurtownia dropshipping VIVAB2B realizuje wysyłki nawet tego samego dnia, dzięki czemu Twoi Klienci szybko mogą cieszyć się swoim nowym zegarkiem. Nasza hurtownia B2B to prężnie rozwijająca się firma - specjalnie dla Twojej wygody i satysfakcji wszystkich naszych Partnerów.

 

Zobacz także więcej modeli oryginalnych zegarków męskich i damskich na naszej stronie internetowej vivab2b.pl. hurtownia dropshipping