Hurtownia zegarków VIVAB2B

VIVAB2B to prężnie działająca hurtownia zegarków. Naszym kontrahentom od lat oferujemy najkorzystniejsze warunki współpracy. Jedyna hurtownia zegarków z programem lojalnościowym. W 2016 roku naszą ofertę rozszerzyliśmy o dropshipping. Każdy, dla kogo hurtownia zegarków VIVAB2B jest podmiotem wart zaufania, ma również możliwość wykorzystywania naszych zdjęć i opisów produktów do własnego sklepu internetowego lub na allegro.

 

 

Dzięki współpracy z producentami w naszej ofercie hurtowej znajduje się ponad 2000 modeli zegarków różnych marek. W ciągu każdego miesiąca oferta hurtowni poszerzana jest o kilkadziesiąt nowych modeli. Współpraca z nami to idealny pomysł na pierwszy biznes. Dzięki prostej integracji z naszym systemem stawiający pierwsze kroki przedsiębiorcy mogą w szybkim czasie rozpocząć sprzedaż z własnego sklepu internetowego. Za pośrednictwem udostępnionego i cykliczne aktualizowanego pliku XML każdy, kto zechce nawiązać z nami współpracę będzie mógł w kilka chwil aktualizować każdego dnia stany magazynowe oraz ceny produktów. To znaczna oszczędność czasu! Funkcjonujący i wyróżniający od niedawna naszą hurtownie dropshipping pozwala na zamawianie pojedynczych sztuk produktów.

 

Firmy zainteresowane zakupami hurtowymi prosimy o zarejestrowanie się na naszej stronie jako firma (link do rejestracji), następnie prosimy o kontakt telefoniczny 514-545-443 lub e-mailowy: kontakt@vivab2b.pl. Po przyznaniu statusu hurtownika należy zalogować się do swojego konta, wówczas ceny detaliczne widoczne w naszym systemie zmienią się na hurtowe. 

Współpraca z nami to szereg korzyści. Hurtownia zegarków VIVAB2B oferuje możliwość szybkiej integracji poprzez plik xml, dropshipping i przede wszystkim elastyczne formy współpracy. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.