Blog, który może pomóc Twojej firmie być lepszym.

 

W tym miejscu znajdziesz ciekawe informacje, które pomogą w prowadzeniu sprzedaży i kreowaniu profesjonelnego wizerunku Twojej firmy. Jeżeli masz aktywne KONTO PREMIUM, możesz wykorzystać informacje i opracowania graficzne z naszego bloga, zgodnie z regulaminem i otrzymaną licencją. Znajdziesz tu opisy o produktach, oraz informacje które mają znaczenie dla każdego, kto chce być lepszym i profesjonalnym w tym co robi. Nie zawsze ilość ma znaczenie lecz jakość, dlatego buduj swój wizerunek mądrze.

 • Zimowe Wyprzedaże na Allegro

2021-01-02 21:32:00 hurtownia B2B
Zimowe Wyprzedaże na Allegro
Zimowe Wyprzedaże
na Allegro do 17.01
Nie przegap okazji, dlatego przypominamy o tej akcji promocyjnej na Allegro.

Kolejna okazja na wypromowanie swoich aukcji jakie daje Allegro oraz dotarcie do szerszego grona klientów. Zobacz co należy zrobić i spełnić, żeby uczestniczyć w tym wydarzeniu.Zobacz jakie korzyści z udziału w akcji Zimowa Wyprzedaż 2021 mogą zdobyć Twoje aukcje.
 • otrzymają specjalne oznaczenie “zimowa wyprzedaż”,
 • będą promowane:
  • w dziale Allegro Strefa Okazji w ramach odpowiedniej kategorii produktowej,
  • na stronie głównej Allegro
  • w wielu innych miejscach promujących w tej kampanii
  • w wiadomościach email wysyłanych do klientów


W ofertach zakwalifikowanych do kampanii - za udział w tej akcji - nie pobierana jest dodatkowa prowizja od sprzedaży w Strefie Okazji.


Dodatkowo, jeśli sprzedasz choć jedną sztukę produktu w ofercie zakwalifikowanej do kampanii, Allegro przyzna Ci zwrot w wysokości całości pobranej w tej kampanii opłaty za oznaczenie. Wartość benefitów zostanie przeliczona najpóźniej w ciągu miesiąca po zakończeniu kampanii.

Jak zgłosić oferty do kampanii Zimowa Wyprzedaż
 1. Wejdź do zakładki Moje oferty na swoim koncie w Allegro.
 2. Kliknij [Akcje] przy ofercie, którą chcesz zgłosić i wybierz kampanię - Zimowa Wyprzedaż 2021.
 3. Zaproponuj cenę promocyjną w ofercie - podpowiemy Ci, jaka cena spełnia warunek zgłoszenia.
 4. Na koniec kliknij [Zgłoś ofertę].

SPRAWDŹ dokładnie szczegóły tej kampanii na Allegro


Hurtownia dropshipping


Zobacz jeszcze więcej ciekawych i ładnych zegarków, jakie oferuje nasza hurtownia zegarkówHurtownia dropshipping VIVAB2B realizuje wysyłki nawet tego samego dnia, dzięki czemu Twoi Klienci szybko mogą cieszyć się swoim nowym zegarkiem. Nasza hurtownia B2B to prężnie rozwijająca się firma - specjalnie dla Twojej wygody i satysfakcji wszystkich naszych Partnerów.

 

Zobacz także więcej modeli oryginalnych zegarków męskich i damskich na naszej stronie internetowej vivab2b.pl. hurtownia zegarków