Paski do zegarków 

Różne wzory i kolory


Chcesz odmienić wygląd swojego zegarka? Ogromny wybór pasków pozwala na personalizację ulubionego czasomierza lub wymianę zużytego paska. 
Skóra naturalna to najbardziej szlachetny materiał wykorzystywany do produkcji pasków do zegarków.


Eleganckie, trwałe i oryginalne – gdybyśmy mieli określić, jakie są paski skórzane, właśnie tak byśmy je opisali. Faktura oraz zapach skóry sprawiają, że wykonane z niej akcesoria stają się wyjątkowe i ponadczasowe.To dlatego paski ze skóry naturalnej wymagają odpowiedniego traktowania. Podstawowym warunkiem jest unikanie zmoczenia i przechowywania paska w wilgoci, a jeśli już tak się zdarzy - należy pozwolić paskowi spokojnie wyschnąć. Różnice temperatur i nadmierna suchość powietrza może z kolei spowodować pękanie skóry i szybsze zużycie paska.Do czyszczenia skórzanego paska należy używać tych samych preparatów, co do innych skórzanych wyrobów, np. specjalnego mydła, a po oczyszczeniu warto zastosować odpowiedni impregnat natłuszaczający. np. tłuszcz do skóry. Na dobry wygląd paska wpływa również przechowywanie go w odpowiedni sposób: należy zadbać o przechowywaniu w odpowienim pudełku lub nałożyć go na specjalną okrągłą formę, gdyż kładąc go na płasko, możemy naruszyć jego ukształtowanie i strukturę skóry. 

Pasek to jeden z najistotniejszych elementów zegarka, któego zadaniem jest stabilne utrzymywanie koperty zegarka na nadgarstku. I właśnie ten element często decyduje o ogólnym wyglądzie danego modelu. W zależności od materiałów, z jakich wykonane są paski występujące w czasomierzach, zegarki można dopasować do określonych rodzajów stylizacji. Skórzany pasek dodaje zegarkowi wyjątkowości i klasycznego piękna.


paski do zegarków hurtownia zegarków 

Wszystkie paski dostępne w naszej hurtowni zegarków możesz zamówić tutaj