• Konto Premium

Hurtownia dropshipping

 

KONTO PREMIUM dla PROFESJONALISTÓW

poparte

Certyfikatem Licencyjnym

 


Każdy Sprzedawca chce, aby jego Sklep internetowy wyglądał ładnie i przyciągał klientów. W tym celu witryna musi tętnić życiem i często się zmieniać. Wszystkie działania muszą być spójne, przemyślane i estetyczne. Jednym ze sposobów jest częsta zmiana grafik w sklepie, na blogu, facebooku, instagramie czy na Allegro. Do tego będą potrzebne profesjonalne i wyjątkowe banery oraz ciekawe teksty, które można stworzyć posiadając wiedzę, odpowiednie umiejętności i czas.Tego ostatniego bardzo często w prowadzeniu biznesu i przy obsłudze Klientów jednak brakuje. Stworzenie grafik i treści można również zlecić zewnętrznym firmom, jednak takie rozwiązanie wiąże się z ogromnymi kosztami. To co oferujemy w ramach tego konta, przekracza wartośc 18 000 zł. Współpracując z nami, w ramach Konta Premium, otrzymujesz to wszystko w formie bonusu: profesjonalnych banerów i gotowych tekstów, które możesz wykorzystać we wszystkich prowadzonych przez siebie kanałach, gdzie prowadzisz działalność. W ramach otrzymanje licncji otrzymujesz powyższe korzyści, ale także serwis pozwalający na swobodne prowadzenie biznesu. Na uwagę zasługuje również fakt, iż ciągle sie rozwijamy i polepszamy nasze usługi, wszystko po to, aby Tobie było łatwiej prowadzić biznes.


Sprawdź co otrzymasz!

 

 

BANERY REKLAMOWE

Jeżeli profesjonalnie podchodzisz do sprzedaży to wiesz, że klient w większości kupuje oczami. Im lepiej pokażesz produkt w sklepie internetowym czy na Allegro, tym lepiej.

Jeżeli masz zdolności graficzne i dużo czasu, możesz banery zrobić sam.  

Jeżeli nie masz takich zdolności ani za dużo czasu, dajemy Ci możliwość skorzystania z naszych banerów reklamowych.

Otrzymasz nieograniczony dostęp.

1-BANERY-REKLAMOWE(2).jpg
3-SERWIS-GWARANCYJNY(1).jpg

SERWIS POGWARANCYJNY

Współpracując z nami, otrzymuje się serwis gwarancyjny.

Mogą zdarzyć się sytuacje, w których klient zgłosi po okresie gwarancyjnym jakiś problem lub nawet w okresie gwarancyjnym dokona uszkodzenia, które będzie chciała naprawić i pokryć koszt.

My Ci w tym pomożemy, ponieważ posiadamy swój serwis naprawczy.

Każdy przypadek jest inny. załatwimy go indywidualnie.

FIRMOWE DRUKI

W każdej działalności potrzebne są jakieś formularze. My przygotowaliśmy dla Ciebie formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość, zgłoszenie reklamacyjne i kartę gwarancyjną. Wystarczy uzupełnić je o swoje dane firmowe i można z nich korzystać.

Jeżeli zmienią się przepisy - otrzymasz nowe druki.

Hurtownia dropshipping
Hurtownia dropshipping

ZBUDUJ LISTĘ SWOICH KLIENTÓW

 

W PROFESJONALNYCH sklepach internetowych można spotkać się z tym, że po zapisaniu się do newslettera otrzymamy rabat, upust kwotowy lub upominek.
W taki sposób Ty też możesz zbudować swoją listę mailingową potencjalnych klientów, zainteresowanych Twoja ofertą. Wszystkim, którzy zapiszą się do Twojego newslettera będziesz mógł wysłać profesjonalny poradnik o zegarkach, który otrzymasz od nas.

PORADNIK O ZEGARKACH

Aby lista potencjalnych Twoich klientów rosła szybciej, jako Sprzedawca musisz coś im zaoferować. Bez wątpienia pomoże Ci w tym nasz interaktywny poradnik o zegarkach, który stworzyliśmy specjalnie w tym celu.

Poradnik jest responsywny, dlatego można go oglądać na każdym urządzeniu.

Dodatkowo dla nowych i przyszłych Klientów możesz zaproponować niewielki rabat.

Hurtownia dropshipping
Hurtownia dropshipping

CERTYFIKAT LICENCJA

Ponieważ wszystkie opracowania i materiały w ramach Konta Premium podlegają prawom autorskim, po aktywacji otrzymasz Certyfikat Licencję uprawniający do korzystania z tych materiałów w ramach aktywnego Konta Premium.

Hurtownia dropshipping
 Hurtownia dropshipping

Gdy robisz to na własną rekę w różnych firmach      

                  A tak wygląda to u nas

 

Dokładne szczegóły dotyczące korzystania z 

 

Konta Premium znajdziesz w Regulaminie TU

TO NIE WSZYSTKO!

Ponieważ zależy nam na Twoim sukcesie będziemy starali się wprowadzać kolejne  rozwiązania pozwalające na lepszy rozwój Twojego biznesu, w ramach KONTA PREMIUM.

Jeżeli masz jakiś pomysł, który chciałbyś byśmy wprowadzili koniecznie do nas napisz na adres:

kontakt@vivab2b.pl

Hurtownia dropshipping