• Konto Premium

Hurtownia dropshipping

 

KONTO PREMIUM dla PROFESJONALISTÓW

poparte

Certyfikatem Licencyjnym

 


Każdy Sprzedawca chce, aby jego Sklep internetowy wyglądał ładnie i przyciągał klientów. W tym celu witryna musi tętnić życiem i często się zmieniać. Wszystkie działania muszą być spójne, przemyślane i estetyczne. Jednym ze sposobów jest częsta zmiana grafik w sklepie, na blogu, facebooku, instagramie czy na Allegro. Do tego będą potrzebne profesjonalne i wyjątkowe banery oraz ciekawe teksty, które można stworzyć posiadając wiedzę, odpowiednie umiejętności i czas.Tego ostatniego bardzo często w prowadzeniu biznesu i przy obsłudze Klientów jednak brakuje. Stworzenie grafik i treści można również zlecić zewnętrznym firmom, jednak takie rozwiązanie wiąże się z ogromnymi kosztami. To co oferujemy w ramach tego konta, przekracza wartośc 18 000 zł. Współpracując z nami, w ramach Konta Premium, otrzymujesz to wszystko w formie bonusu: profesjonalnych banerów i gotowych tekstów, które możesz wykorzystać we wszystkich prowadzonych przez siebie kanałach, gdzie prowadzisz działalność. W ramach otrzymanje licncji otrzymujesz powyższe korzyści, ale także serwis pozwalający na swobodne prowadzenie biznesu. Na uwagę zasługuje również fakt, iż ciągle sie rozwijamy i polepszamy nasze usługi, wszystko po to, aby Tobie było łatwiej prowadzić biznes.


Sprawdź co otrzymasz!

 

 

 

Hurtownia dropshipping

BANERY REKLAMOWE

Już na samym początku otrzymasz dostęp do ponad 150 profesjonalnych banerów reklamowych, które będziesz mógł wykorzystać na stronie swojego sklepu, blogu, facebooku, instagramie, allegro, ebay, amazon itd.
Ponieważ wygląd ma znaczenie i ma ogromny wpływ na dokonanie zakupu, dodatkowo co miesiąc udostępniamy około 5 nowych, niepowtarzalnych i stylowych banerów reklamowych, które przyciągają swoim niepowtarzalnym stylem.
Pokaż swoim Klientom swoją profesjonalną stronę i zmieniaj często grafikę. Banery muszą być realne i pokazywać towar, który rzeczywiście masz w swojej ofercie.

Pamiętaj! Atrakcyjne obrazy zwiększają Twoją szansę sprzedaży.

PROFESJONALNE OPISY

Współpracując z nami, otrzymujesz dodatkowy bonus, tym razem w postaci profesjonalnych opisów produktów.
Możesz wykorzystać je w swoim sklepie,na allegro, blogu czy social mediach.
Możesz korzystać z gotowych opisów zegarków z naszego bloga i posiłkować się nimi przy tworzeniu swoich treści.

Pamiętaj! Profejsonalny opis produków zachęca do kupna, a więc masz szansę zwiększyć Twoje zyski!

Hurtownia dropshipping
Hurtownia dropshipping

SERWIS GWARANCYJNY

Nie każdy producent zegarków udziela na swoje produkty gwarancji. W takim wypadku większość nawiązuje kontakt z lokalnym zegarmistrzem, gdy zachodzi taka potrzeba, korzystają z jego usług.

MY POSTANOWILIŚMY POMÓC.

W ramach tego konta, będzie można odpłatnie naprawić zegarek, korzystając z naszego serwisu. Po naprawie, wyślemy bezpośrednio do klienta. Korzystając z naszej kompleksowej obsługi, zyskujesz czas i profesjonalne podejście do swoich klientów.

5% RABATU NA ZAMÓWIENIA

Na okres 3 miesięcy od daty rejestracji w naszej hurtowni. Wiemy, że początki zawsze są trudne i dlatego przygotowaliśmy dla wszystkich nowych klientów miły rabat. Jeżeli zaczynasz przygodę z e-handlem, to tym bardziej każdy rabat na początku działalności się przyda.

Hurtownia dropshipping
Hurtownia dropshipping

DODATKOWE 500 PKT.

Za to, że chcesz być PROFESJONALNY i jesteś z nami, chcemy nagrodzić Cię kwotą  500 punktów. Każdy lubi dostać coś GRATIS. TY otrzymujesz dodatkowe      500 PKT w programie lojalnościowym.

Zacznij zbierać punkty już dziś i wymieniaj je na rabaty pieniężne.

FIRMOWE DRUKI

W każdej działalności potrzebne są jakieś formularze. My przygotowaliśmy dla Ciebie formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość, zgłoszenie reklamacyjne i kartę gwarancyjną. Wystarczy uzupełnić je o swoje dane firmowe i można z nich korzystać.

Jeżeli zmienią się przepisy - otrzymasz nowe druki.

Hurtownia dropshipping
Hurtownia dropshipping

ZBUDUJ LISTĘ SWOICH KLIENTÓW

 

W PROFESJONALNYCH sklepach internetowych można spotkać się z tym, że po zapisaniu się do newslettera otrzymamy rabat, upust kwotowy lub upominek.
W taki sposób Ty też możesz zbudować swoją listę mailingową potencjalnych klientów, zainteresowanych Twoja ofertą. Wszystkim, którzy zapiszą się do Twojego newslettera będziesz mógł wysłać profesjonalny poradnik o zegarkach, który otrzymasz od nas.

PORADNIK O ZEGARKACH

Aby lista potencjalnych Twoich klientów rosła szybciej, jako Sprzedawca musisz coś im zaoferować. Bez wątpienia pomoże Ci w tym nasz interaktywny poradnik o zegarkach, który stworzyliśmy specjalnie w tym celu.

Poradnik jest responsywny, dlatego można go oglądać na każdym urządzeniu.

Dodatkowo dla nowych i przyszłych Klientów możesz zaproponować niewielki rabat.

Hurtownia dropshipping
Hurtownia dropshipping

CERTYFIKAT LICENCJA

Ponieważ wszystkie opracowania i materiały w ramach Konta Premium podlegają prawom autorskim, po aktywacji otrzymasz Certyfikat Licencję uprawniający do korzystania z tych materiałów w ramach aktywnego Konta Premium.

Hurtownia dropshipping
 Hurtownia dropshipping

Gdy robisz to na własną rekę w różnych firmach      

                  A tak wygląda to u nas

 

Dokładne szczegóły dotyczące korzystania z 

 

Konta Premium znajdziesz w Regulaminie TU

TO NIE WSZYSTKO!

Ponieważ zależy nam na Twoim sukcesie będziemy starali się wprowadzać kolejne  rozwiązania pozwalające na lepszy rozwój Twojego biznesu, w ramach KONTA PREMIUM.

Jeżeli masz jakiś pomysł, który chciałbyś byśmy wprowadzili koniecznie do nas napisz na adres:

kontakt@vivab2b.pl

Hurtownia dropshipping