• Gotowy Sklep z zegarkami

Gotowy sklep internetowy dropshipping


Każdy, kto chciałby otworzyć swój własny sklep internetowy, zaczyna szukać najlepszej dla siebie platformy. Etap ten jest dość trudny, ponieważ każde  oprogramowanie jest inne i wymaga to od Ciebie czasu, żebyś poznał jak działa.

Gdy podjąłeś już decyzję i aktywujesz swój sklep na danej platformie, zaczyna się etap ustawiania sklepu.

Najtrudniejsze to wgranie asortymentu z hurtowni do sklepu, poukładanie go w odpowiednie kategorie i ustawienie odpowiedniej marży na ceny hurtowe, w celu ustalenia cen detalicznych w twoim sklepie. VIVAB2B i TakeDrop połączyły się i stworzyły gotowy sklep z automatyczną wymianą danych  bez konieczności wgrywania produktów i kategorii. Ty masz tylko ustawić marże w jednym miejscu, system sam ustawi cenę w całym sklepie. VIVAB2B i TakeDrop łączą się dla Was.


TakeDrop to nowoczesna platforma e-commerce automatyzująca dropshipping. W ramach dedykowanej oferty, którą razem z TakeDrop przygotowaliśmy otrzymasz:

  • w pełni gotowy sklep oparty o naszą hurtownię
  • pełne szkolenie z zakresu obsługi i promocji sklepu
  • wsparcie ekspertów poprzez czat oraz e-mail. 
  • roczny abonament na platformę

Bądź dropshipperem czyli handlowcem XXI wieku.

 

To wszystko w bardzo niskiej cenie. TakeDrop daje 7 dni testów, aby mógł przekonać się do jakości oferowanych usług i na tej podstawie podjąć ostateczną decyzję. 

Więcej szczegółów SPRAWDŹ TU.


Gotowy sklep internetowy w dropshipping